Ve středu 08.12.2021 se vybraní žáci naší ZŠ účastnili okresního kola ve florbale - ČEPS CUP. Sehráli jsme celkem tři utkání - v prvním jsme zvítězili 5:2, ve druhém 5:3 a v posledním -nejnapínavějším 6:5, čímž jsme postoupili do krajského kola, které se uskuteční v lednu 2022.

Nejlepší střelci našeho týmu byli : Jakub Váňa  -10 gólů, Matouš Dvořák -5 gólů a Petr Pečenka - 1 gól. Náš tým nastoupil v sestavě : Matouš Dvořák, David Miklík, Petr Pečenka, Richard Požárek ( všichni 5. A) a Jakub Váňa, Václav Hajný, Marek Čečka, Lukáš Jinšík, Jakub Šindelář, Nikolas Kovacs (všichni 4. A).

Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci školy a těším se na účast v kole krajském. :-)Mgr. Aneta Svobodová