Dnes naše třída 5.A vyrazila na golf.Všechno se vydařilo , jak jsme si přáli i počasí nakonec vyšlo.Děkujeme trenérům za trpělivost a paní učitelce Plihalové za zařízení celé akce.

Zdravíme všechny z probouzející se Anglie, v 7:35 jsme se vylodili v Doveru a teď už pokračujeme směrem k Londýnu, kde nás dnes čeká nabitý program. Cestu všichni zvládli perfektně.

Žáci celého prvního stupně podnikli dkouhou cestu kolem světa (viz předchozí článek). Jak oslavili svůj den žáci druhého stupně? 

V pátek 2. června vyrazili žáci 7. a 8. třídy ZŠ Hluboká nad Vltavou na zeměpisnou exkurzi do Prahy, která byla doplněna o návštěvu divadelního představení Romeo a Julie v Divadle na Vinohradech. Na představení se žákům bude příjemně vzpomínat také díky tomu, že se jim podařilo s některými účinkujícími vyfotografovat.

Chtěli byste procestovat celý svět? Žákům prvního stupně ZŠ Hluboká se to povedlo, a to dokonce za jediný den! Deváťáci a osmáci letošní oslavu Mezinárodního dne dětí pojali trochu netradičně a rozhodli se na každém z 24 stanovišť představit mladším spolužákům jeden stát a něco, co je pro něj typické.