Konečně nastal den, na který jsme se dlouho těšili. 22. červen byl dnem našeho školního výletu. Ráno jsme se sešli v půl osmé na vlakovém nádraží v Českých Budějovicích. Zda odjedeme všichni, bylo napínavé až do poslední chvíle. Minutu před odjezdem vběhla do vlaku poslední žákyně.

I třída 7.A vyjela na školní výlet, vyrazili jsme na tři dny (20.-22.6.) do České Kanady do kempu u krásného rybníka Zvůle. Hned ze začátku nás uvítala silná bouřka, kterou jsme přečkali v místní společenské místnosti.

Další zprávy z výletu...

Jsme doma! Unavení, ale živí a zdraví. Máme za sebou nezapomenutelný třídenní výlet a spoustu nových vzpomínek – ne každý den zažijete atmosféru vodáckého kempu, švédský stůl k snídani, napětí před každým jezem, nekonečné vodní bitky, kamarády všude kolem, večery s písničkami u táboráku a půlnoční koupání … Shodneme se na tom, že bychom hned jeli znovu, což ale bohužel nejde, tak nezbývá, než si ty krásné chvíle znovu připomínat při prohlížení fotek a videí. Nuže, neváhejte a navštivte naši galerii

Všichni jsme se velmi těšili na společný výlet. Lákalo nás, jaké to bude v hlubokých Chýnovských jeskyních. Při prohlídce jsme potkali draka, čarodějnici i čerta. Po vydatné svačině jsme vyrazili do Tábora. V táborském muzeu lega jsme obdivovali všechny stavby a dozvěděli jsme se, jak firma LEGO vznikla.