Hned na začátku nového týdne vyrazila naše děvčata porovnat své síly v přespolním běhu. Závod byl naplánovaný do českobudějovického parku Stromovka, trvalý déšť nás ale vyhnal závodit na Sokolský stadion, kde naštěstí postupně pršet přestávalo.

Cyklistický kurz 6. tříd proběhl jako každý rok v Nové Peci od 19. 9. do 22. 9.

Někteří možná ani neví, že se kousek od naší školy líhnou malí bažanti. S žáky 6. A třídy jsme setedy vydali 21. 6. 2022 prozkoumat hlubockou bažantnici. Samozřejmě pod dohledem zkušeného bažantníka pana Uchytila. Nahlédli jsme do předlíhně kuřátek bažantů a v samotné líhni si kuřátkasměli i pochovat.

Vážení rodiče, žáci a příznivci školy,

přejeme Vám mnoho krásných prožitků během letních prázdnin, hodně zdraví, odpočinku a pohody. V září se budeme těšit na shledanou a věříme, že příští školní rok bude pohodový a plný pracovního i životního optimismu.

Sejdeme se ve čtvrtek 1. září.

Zaměstnanci ZŠ Hluboká nad Vltavou

V pondělí 20. 6. se žáci 1. a 2. tříd zúčastnili zábavně vzdělávací akce Lesů Hluboká nad Vltavou. Kromě získání mnoha zajímavých informací o lesních zvířatech i rostlinách si v tvořivé dílně vyrobili mysliveckou čepici a ozdobili dřevěnou medaili. V cíli si zahráli i spoustu her. Škoda, že nás z lesa předčasně vyhnal déšť. Všem organizátorům děkujeme.