V pátek 8. října navštívili žáci 9. ročníků Střední odbornou školu veterinární, mechanizační a zahradnickou a Jazykovou školu s právem SJZ. Budějovická „zemědělka“ nás pozvala na dny otevřených dveří a již tradiční výstavu ovoce.

V úterý 12. října se vydali žáci hlubocké školy s panem učitelem Starcem fandit mladým českým fotbalistům do 21 let v zápase s týmem Kosova. I díky jejich hlasité a vizuální podpoře český výběr zvítězil 3:0.

Zdravíme z Nové Pece. Přinášíme středeční reportáž  a fotky z cyklokurzu.

V úterý 5. 10. a ve středu 6. 10. navštívili žáky 1. a 2. tříd policisté ČR - poručík Bajcura a p.prap. Kvasničáková.Tématem obou setkání byla dopravní výchova. Žáci s policisty besedovali o správném chování při přecházení silnice, při jízdě na kole a o nebezpečném chování některých řidičů (alkohol, drogy, používání mobilního telefonu za jízdy).

Jsme na cestě domů. Předpokládaný návrat mezi druhou a třetí.
Zítra čeká děti PCR test po návratu z cizí země (10:30-13:00) a vyplnění příjezdového formuláře