Vážení přátelé, milí rodiče,

děkujeme za přízeň, kterou jste nám opět po celý školní rok projevovali a za pozornost, kterou jste nám prostřednictvím návštěv našich koncertů věnovali. Náš dík patří všem, kteří nás podporujete a kdo nám pomáháte. Těšíme se na setkání v příštím školním roce a všem přejeme krásné léto.

Slavíčci z Hluboké

Pěvecký sbor vystoupil  s pohádkou Červená karkulka v pátek 25. května na Bambifestu, který je pokračováním úspěšné akce Bambiriáda. Jedná se o akci zaměřenou na prezentaci dětských sdružení, které organizují volný čas dětí a mládeže.

Slavnostní náladu letošního adventu doladil také koncert Slavíčků z Hluboké, konkrétně pásmo českých i světových koled.

Ve středu 9. května proběhlo finále 8. ročníku pěvecké soutěže Hlubocká Superstar. Přinášíme malou fotoreportáž a výsledky soutěže. Jako host  vystoupila naše bývalá žákyně Markéta Placerová, v současnosti studentka Gymnázia Jana Valeriána Jirsíka.
Soutěž moderovaly žákyně devátého ročníku Karolína Irrová a Veronika Řehořová.

ZŠ Hluboká nad Vltavou a pěvecký sbor Slavíčci z Hluboké srdečně zvou všechny rodiče a přátele na vánoční koncert, který se bude konat ve středu 13. 12. 2017 od 16:30 hodin v aule základní školy.

Na všechny se těšíme.