ZŠ Hluboká nad Vltavou a pěvecký sbor Slavíčci z Hluboké srdečně zvou všechny rodiče a přátele na závěrečný koncert, který se bude konat ve čtvrtek 9. června 2022 od 17 hodin v aule základní školy. Přijďte si poslechnout písničky z pohádky Lotrando a Zubejda a známé filmové melodie. Písně doplní recitací žáci z 1. ročníků. Na všechny se těšíme.

Vám přejí šťastné Vánoce, hodně štěstí a zdraví v novém roce. Letos jsme naše koledy natočili, abychom mohli potěšit babičky a dědečky z domova pro seniory. Doufáme, že příští rok k nám bude přívětivější.

Ve čtvrtek 28. 10. 2021 vystoupil školní pěvecký sbor Slavíčci z Hluboké na Rybářských slavnostech, které se konaly u příležitosti výlovu rybníka Bezdrev.

Na adventním trhu konaném v neděli 21. 11. v Knížecím dvoře zazněly vánoční písně a koledy v podání pěveckého sboru Slavíčci z Hluboké. Koncert začal premiérou nadějné „ukulelistky“ Marušky Veselé, která doprovodila sbor při oblíbených Rolničkách.

Slavnostní náladu letošního adventu doladil také koncert Slavíčků z Hluboké, konkrétně pásmo koled  a Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby.