Slavnostní náladu letošního adventu doladil také koncert Slavíčků z Hluboké, konkrétně pásmo českých i světových koled.

ZŠ Hluboká nad Vltavou a pěvecký sbor Slavíčci z Hluboké srdečně zvou všechny rodiče a přátele na vánoční koncert, který se bude konat ve středu 13. 12. 2017 od 16:30 hodin v aule základní školy.

Na všechny se těšíme.

Ve středu 22. 11. 2017 náš pěvecký sbor Slavíčci z Hluboké potěšil svým zpěvem hlubocké důchodce na jejich setkání v hotelu Parkhotel.

Fotografie z vystoupení najdete v článku.

Na Vánočním trhu konaném v neděli 26. 11. 2016 v Hluboké nad Vltavou zazněly tradiční vánoční koledy v podání pěveckého sboru Slavíčci z Hluboké.

Fotografie z vystoupení najdete v článku.

Sborový zpěv se vyučuje na naší škole jako nepovinný předmět. Žáci jsou hodnoceni na vysvědčení známkou a po přihlášení je nutná pravidelná docházka. V případě nepřítomnosti jsou rodiče povinni žáka omluvit.

Vyučujícími jsou pan učitel František Černoch a paní učitelka Irena Martincová.

Sbor probíhá vždy v pondělí ve třídě hudební výchovy. Malí žáčci zpívají od 13:15 hod do 14:00 hod, zkušenější zpěváci od 14:00 hod do 14:45 hod.