Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
máte-li zájem, aby vaše dítě navštěvovalo školní družinu (provozní doba 6-8 a 11:25-17), je třeba jej do ŠD zapsat.

Jedná se o předběžné přihlášení, abychom věděli, jak velký zájem z vaší strany bude. Rodiče, který se účastnili informační schůzky 17. 6., mají již předběžnou přihlášku vyplněnou.

V úterý 14.5. proběhlo ve školní družině představení kouzelníka Rena. Novými kousky v nových kulisách bavil kouzelník 108 dětí, které se akce zúčastnily. Asistenty kouzelníka byly nejen děti, ale i jedna paní vychovatelka, která statečně zapůjčila svůj snubní prsten. Všichni jsme se báječně bavili a smích nebral konce. A nechyběl ani dětský údiv nad předvedenými kousky. Závěr představení patřil vyčarovanému živému králíkovi a my se těšíme na další kouzelnické setkání.

V úterý 14.5. proběhne ve školní družině kouzelnické představení. Čas akce – 13:15-14:00. Vybíráme vstupné 50Kč.

V úterý 30. 4. se uskutečnilo ve školní družině tradiční čarodějnické odpoledne plné her a zábavy. Počasí se nám podařilo vyčarovat slunečné a všech 120 dětí, které se našeho odpoledne zúčastnilo, si mohlo naplno užit sportovní, vědomostní i zábavné hry a soutěže. Nechyběla ani sladká odměna.

Vážení rodiče,

od pondělí 15. 4. 2019 dochází ke změně telefonního čísla do školní družiny. Nové číslo zní 605 230 857 (T-mobile). Děkujeme.