Zdravíme z Nové Pece. Přinášíme středeční reportáž  a fotky z cyklokurzu.

Pondělí 

Počasí bylo chladnější, ale bez deště. Dnešní cyklotrasa vedla do Černého Kříže (30 km). K večeři byla svíčková s knedlíky, které jsme ještě vypotili u přehazované. Večerní program proběhl v příjemně vytopené klubovně. Dnes jsme se zaměřili na zdravovědu. Všichni jsme v pořádku a máme se fajn.

Úterý

Opět zdravíme ze Šumavy. Počasí nám přeje, dokonce vysvítalo i sluníčko. Dopolední vyjížďka (30 km) směřovala k expozici Schwarzenbergského kanálu. Zpočátku jsme se zadýchali do táhlého kopce, ale pak pokračovali příjemnou lesní cestou stále kolem kanálu. Po odpoledním klidu následovalo krásných 26 km pro ,,Dravce,, a 13 km pro ,,Pohodáře,,. Při večerním programu jsme se s dětmi pobavily u Morseovy abecedy a Kimovy hry. Zítra pojedeme přívozem do Horní Plané.

Středa

Dnes jsme po snídani vyrazili k přívozu do Bližší Lhoty a nechali se převézt do Horní Plané. Zpočátku poprchávalo, ale nakonec se počasí umoudřilo. Děti se dočkaly svých vysněných nákupů a jistě vás svými suvenýry překvapí. Odpolední trasa směřovala k Černému Kříži. Můžeme se pochlubit 56 ujetými kilometry. Celkem jsme najezdili 138, 5 km.Ještě jsme si užili dnešní večer hrami, které si děti připravily.Všichni žáci zaslouží obrovskou pochvalu za jejich sportovní výkony.Zítra nás očekávejte na velkém parkovišti u Penny cca ve 12.45.

Dnes vysvitlo sluníčko,
ale jenom maličko.
Přesto je nám zde všem prima,

ať je teplo nebo zima

Ve čtvrtek už balíme
a k Hluboké razíme.
Zas nám začnou úkoly,

v pátek jdeme do školy.

.