Poslední zprávy a fotky z cyklokurzu  jsou tady...

Pondělí 14. 9. 

Zdravíme z Nové Pece, jsme ubytováni, po večeři, aklimatizujeme se ve vysokohorském středisku. Na rozjezd jsme si dali krásných 26 km, momentálně regenerujeme a všichni jsme plni očekávání, co nám přinese zítřek.

 

Úterý 15. 9. 

Máme za sebou druhý den a veliký sportovní výkon, dopoledne 30km do Černého Kříže (nejsilnější skupina protáhla výlet až do Stožce), po obědě a polední pauze jsme vyšlapali na Jelení vrchy a ujetou vzdálenost zdvojnásobili. Jako bonus a druhou večeři máme večerní opékání buřtů.

 

Středa 16. 9. 

Závěrečný den v nádherném babím létu jsme si užili dopolední jízdou do Horní Plané, kde jsme útokem vzali potraviny a na pláži konečně vyfotili skupinovou fotku. Odpoledne jsme si pro velký úspěch zopakovali včerejší trasu podél Vltavy do Stožce. Těšíme se zítra na vás!

 

Čtvrtek 17. 9.

Nastal den návratu, dopoledne balíme, po obědě nasedáme na autobus směr Hluboká. Jsme moc rádi, že vezmeme domů děti v pořádku a pobyt v Nové Peci proběhl bez větších zranění.