V úterý 17.04.2018 se vybraní žáci naší základní školy zúčastnili Okresního kola ve vybíjené v Českých Budějovicích. Dívky pod vedením Mgr. Anety Svobodové a Bc. Daniela Němce obsadily 1. místo, chlapci se umístili na 6. místě. Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Dívkám gratuluji k výbornému výsledku a zároveň se těším na jejich další účast v krajském kole, které se koná 15.05.2018 v Jindřichově Hradci.

Dívky ve složení: Kodlová Denisa, Krejcarová Hana, Bušková Tereza, Nováková Veronika, Nováková Linda, Plchová Nikola, Kaukušová Mia, Buriánová Martina, Kubašková Dominika, Holubová Marie

Chlapci ve složení: Švehla Kamil, Kolář Jakub, Cajz Michal, Hart Daniel, Vrzák David, Humpolec Aleš, Holšan Ladislav, Sekyrka Jan, Jelínek Šimon, Vávra František, Bernard Michael, Šerhant Matyas