Vážení rodiče,

školní družina funguje od 1.9. v běžném provozním režimu.

Děti, které jsou do ŠD zapsány, si vyzvedneme (pokud na ně nebudete čekat/budou mít omluvenku) ve čtvrtek 1.9. v 9:30 ve školních šatnách (oběd je naplánovaný na 11:15). V pátek si je vyzvedneme po skončení výuky – 11:15, na oběd půjdeme ve 12 hod. Od pondělí 5.9. si děti budeme vyzvedávat poskončení jejich výuky ve školních šatnách.

Žáci prvních tříd, kteří ještě nejsou přihlášeni do ŠD, mají možnost vyplnit zápisní lístek u paní vychovatelky Haškovcové ve čtvrtek 1.9. v době 7 – 7:30 v ŠD, nebo u paní vychovatelky Ženíškové v době 9:45 – 10:30 v ŠD.

Rozdělení do oddělení:
1A + část 1B – D. Němec
1C + část 1B – H. Machová (1B bude rozdělena dle počtu přihlášených dětí)
2A + část 2C – J. Machová
2B + část 2C – M. Ženíšková (dělení zůstává stejné jako loni)
3A + část 3B – H. Haškovcová (dělení zůstává stejné jako loni)
4A + 4B – M. Němcová
část 3B (loni u H. Machové) + 5A + 5B – E. B. Kadlecová