V neděli 22. října se žáci druhého stupně v doprovodu pana učitele Starce vypravili fandit hokejovému klubu Motor České Budějovice. Na zápas si vyrobili nepřehlédnutelné transparenty a plakáty, protože tým čekalo těžké utkání s prvním v tabulce – Pardubicemi a domácí sestavu bylo potřeba pořádně podpořit.

I když před zápasem by si na budějovické hokejisty vsadil málokdo, a ze začátku měly Pardubice opravdu převahu, od druhé třetiny utkání nabralo nečekaný spád a Motor dorovnal na 2:2, v poslední třetině soupeř zvýšil na 3:2, potom ale naši dotáhli na 3:3 a nakonec došlo i na prodloužení. Napětí se dalo krájet a nemusíme vám říkat, jaké nadšení, řev a potlesk se rozléhal halou, když Motor vstřelil vítěznou branku. Je jisté, že na tenhle zápas budou všichni diváci vzpomínat hodně dlouho.