Vážení rodiče, žáci a příznivci školy,

přejeme Vám mnoho krásných prožitků během letních prázdnin, hodně zdraví, odpočinku a pohody. V září se budeme těšit na shledanou a věříme, že příští školní rok bude pohodový a plný pracovního i životního optimismu.

Několik tříd přišlo podpořit svou spolužačku softballistku Katku Lískovcovou, která soutěžila na Olympijských hrách dětí a mládeže. Další žáci se vypravili do Českých Budějovic, kde zhlédli florballový zápas a zasoutěžili si na Výstavišti, kde byl pro děti připraven doprovodný program.

Milí čtenáři tohoto webu. Ve fotogalerii můžete zhlédnout zážitky žáků 8. A ze školního výletu u lipenského jezera (18. - 20. 6. 2024). Nechybělo spaní ve vlastních stanech, výlety, sportovní aktivity a v horkých slunečných dnech zasloužené koupání. Vracíme se unavení, opálení a plni nových zážitků.

Úplně celou českou historii zhlédli žáci sedmých tříd v podání herců Malého divadla na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Ani po představení jsme historii úplně neopustili. Čekala nás prohlídka zámeckého parku a centra Českého Krumlova.

Jak probíhal druhý den na raftech? ....