Vážení rodiče, milí žáci,

učitelé jednotlivých předmětů vám budou pravidelně zasílat úkoly prostřednictvím zpráv ve Škole-online a e-mailem. Prosím, pravidelně kontrolujte.

Zde najdete odkazy na e-učebnice nebo pracovní listy a materiály ke stažení. Každý den přidáme něco nového.

Interaktivní učebnice - NOVÁ ŠKOLA
Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.

Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.

Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Testy k procvičování učiva - SCIO

V průběhu objednávání vyberte kterýkoliv způsob platby, po dokončení bude objednávka automaticky zaplacena (nebude třeba nic platit).

Nakladatelství FRAUS

Pracovní listy a další materiály - 2. stupeň