Vážení rodiče a příznivci školy,pokud jste měli možnost v poslední době navštívit prostory naší školy, doufáme, že jste jistě zaznamenali naši snahu o zlepšení vzhledu a vybavení prostor, kde Vaše děti tráví čas během výuky. Tato práce nás těší, mrzí nás však zbytečné poškozování školního majetku žáky školy. Nemalé finanční prostředky vydané každoročně na opravy by mohly být využity přínosnějším způsobem. Snažíme se vybudovat pěkné a pohodové prostředí, ve kterém se dětem bude líbit a budou se v něm cítit dobře. Se školou ale souvisí spousta nákladných oprav, provozních nákladů a také do budoucna máme plány, které bychom rádi s vaší pomocí pro žáky realizovali. Proto si dovolujeme požádat Vás o podporu. Věříme, že i Vy máte zájem, aby Vaše děti navštěvovaly školu dobře vybavenou a krásnou, do které budou rády chodit. Uvítáme dary finanční i materiální.

Děkujeme za Vaši pomoc. Rádi Vám vystavíme potvrzení o přijetí daru.

Své případné finanční dary můžete zaslat na bankovní účet ZŠ Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice.

č. ú.: 566595349/0800

Děkujeme.