Ve středu 21.6. se žáci druhých tříd vydali na výlet do Roseče u Jindřichova Hradce, kde se nachází park Fantazium. Děti zde ve skupinkách absolvovaly tři naučné stezky, které je provedly nejenom světem pohádek, ale mohly se zde seznámit i s historií planety Země a mohly prozkoumávat krásnou přírodní scenérii, která je neodmyslitelnou součástí parku.

V průběhu plnění úkolů se děti mohly rozptýlit na různých houpačkách, lanovkách a v bludištích, které jsou po parku také rozmístěny. Součastí parku je i Muzeum Fosílií, které si děti mohly projít a z blízka si prohlédly chrup žraloka, medvěda nebo mamuta. Na závěr si děti vytvořily magnetky, které si s sebou odvezly domu. Výlet se vydařil a všichni se vraceli domů spokojení a příjemně unavení.