V úterý 10. 9. 2018 opět proběhlo slavnostní předávání certifikátů žákům naší školy za úspěšné složení Cambridge English zkoušek. Žáci jsou po celý školní rok na zkoušky připravováni Mgr. Magdou Jíškovou, Mgr. Šárkou Jeřábkovou a Mgr. Kateřinou Kuželovou v rámci speciálních kroužků, pod záštitou Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích.

Žáci skládají zkoušky na různých úrovních. Stejně jako v loňském roce žáci absolvovali zkoušky YLE (Young Learners Exam) - Starters a Movers, KET (Key English Test) a čím dál více dětí dojde až ke zkoušce PET (Preliminary English Test) na úrovni B1. Lucie Váchová a Daniel Trujillo dosáhli u této zkoušky dokonce hodnocení B2. V letošním roce jsme slavnostně předávali certifikát 23 žákům. Čtyři žáci z loňského devátého ročníku se bohužel kvůli povinnostem na středních školách nemohli slavnostního předávání zúčastnit.

Všem k úspěšnému složení zkoušek blahopřejeme.

Naše škola obdržela od Univerzity v Cambridge certifikát za přípravu studentů k mezinárodním jazykovým zkouškám a stala se tak oficiálním přípravným centrem.