V úterý 23.4 2024 vybraní žáci a žákyně 1. - 5. tříd naší ZŠ odjeli poměřit síly v atletické soutěži Štafetový pohár. Závodilo se ve 4 základních disciplínách- štafeta 8x100 m mladší žáci, 8x 100 m starší žáci a 2 x smíšená štafeta 8x200 m složená z mladších a starších žáků.

Ve všech disciplínách jsme s přehledem zvítězili a s náskokem více než 20 sekund na druhého v pořadí jsme si odvezli zlatý pohár a medaile za 1.místo.

Naši ZŠ reprezentovali: Michaela Dolníková, Viktorie Tůmová, Camilo Miranda, Martin Dvořák, Štěpán Pikl, Adam Šindelář, Tereza Čermínová, Karolína Janderová, Adéla Bílá, Mia Vondrková, Pavel Lindenthal, Adam Schlehr, Nicolas Nedorost, Simon Valdauf, Adéla Rajzlová a Kristýna Janáčková. Všem zúčastněným moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a podané sportovní výkony. V úterý 7.5.2024 se těšíme na krajské kolo.