Tak jako minulý rok, se žáci naší školy pustili do velkého úklidu v přilehlém okolí. A že bylo co uklízet! Keře před naší školou byly plné plechovek od energetických nápojů a obalů od brambůrek, lokalita Fügnerovy ulice byla plná nedopalků, náletových plastů a našla se i stará televizní anténa.

Zkratka ke „Flopu“ byla plná střepů a konfet.  „Tzv. kuřácký koutek“ za Flopem uklízeli žáci devátých tříd. Lokalita kolem hřbitova stála také za povšimnutí. Ovšem nejzajímavější sběr měli žáci osmých tříd. Před školou v keřích našli použitou injekční stříkačku. Protože šlo o nebezpečný odpad, byla přivolána Městská policie, která ji odstranila. Moc děkujeme! Byl to takový typický příklad, jak se zachovat, když … Nutno podotknout, že byla dodržena veškerá bezpečnostní a hygienická pravidla.