Vážení rodiče prvňáčků a druháčků,

od středy 18. 11. 2020 se vaše děti vrací do školy a tím i do školní družiny. Vzhledem k platným nařízením bude provoz lehce odlišný od běžného. Děti nebudou přecházet do areálu ŠD, budou zůstávat ve své vlastní třídě a to i při ranní docházce.

Ranní i odpolední družinu bude mít v každé třídě  každý den stejný vychovatel. Prosíme vás o vyplnění přiloženého dotazníku – jde nám o časy ranních příchodů  a odpoledních odchodů. Pokud nemáte možnost tisku, stačí nám informace na odchod první den (tzn. středa 18.11.) a dotazník vám dáme k vyplnění při vyzvednutí dítěte (případně pošleme po dítěti při samostatném odchodu). Vyzvedávání bude probíhat u bočního vchodu školy – směrem od parku (jako tomu bylo v květnu a červnu). K dispozici vám bude číslo do školní družiny (605 230 857), v případě změny vás budeme včas informovat.

Děkujeme za spolupráci.

kolektiv ŠD