Dne 14.9. proběhlo slavnostní předávání certifikátů žákům ZŠ Hluboké, kteří se v loňském školním roce zúčastnili mezinárodních jazykových zkoušek z angličtiny. Jedná se o jazykové zkoušky Cambridge English. Možnost účastnit se těchto zkoušek zaštiťuje naší škole Evropské centrum jazykových zkoušek České Budějovice. Žáci byli celý minulý rok v rámci speciálního kurzu připravováni právě na složení zkoušek dané úrovně. Jedná se o zkoušky YLE (tzv. dětské zkoušky) a letos dokonce někteří žáci úspěšně složili i zkoušku KET (tzv. velké zkoušky). Slavnostního předávání se zúčastnil starosta města Hluboká nad Vltavou Ing. Tomáš Jirsa, ředitel ZŠ Hluboká nad Vltavou Mgr. Jaroslav Schmied, zástupkyně Evropského centra Mgr. Adéla Janušová a paní učitelky, které děti ke zkouškám připravovaly, Mgr. Magda Jíšková a Mgr. Šárka Jeřábková. Všem žákům moc gratulujeme!!!