I třída 7.A vyjela na školní výlet, vyrazili jsme na tři dny (20.-22.6.) do České Kanady do kempu u krásného rybníka Zvůle. Hned ze začátku nás uvítala silná bouřka, kterou jsme přečkali v místní společenské místnosti.

Každý už se těšil na rozbalení tábora, jen co přešel déšť, vysvitlo sluníčko, našli jsme fajn místo pro náš tábor a začalo očekávané sestavování tyček a látky. Pro některé byla stavba stanu menším, pro některé větším oříškem. V podstatě platilo, čím menší stan, tím menší potíže. Nicméně společnými silami jsme nakonec 10 stanů postavili.

Následující dny jsme střídali koupání v krásně čisté vodě, míčové hry a výlety. Došli jsme se vyfotit k Ďáblovo prdeli a chlebu, navštívili jsme rozhlednu U Jakuba, obešli Zvůli.

Ve středu jsme se autobusem vrátili zpět na nádraží do Českých Budějovic. Pro některé to bylo první stanování a já doufám, že ne poslední.

View the embedded image gallery online at:
http://zs-hluboka.cz/akce-skoly/789-vylet-7-a#sigFreeId7a2e2c46dc