Jsme doma! Unavení, ale živí a zdraví. Máme za sebou nezapomenutelný třídenní výlet a spoustu nových vzpomínek – ne každý den zažijete atmosféru vodáckého kempu, švédský stůl k snídani, napětí před každým jezem, nekonečné vodní bitky, kamarády všude kolem, večery s písničkami u táboráku a půlnoční koupání … Shodneme se na tom, že bychom hned jeli znovu, což ale bohužel nejde, tak nezbývá, než si ty krásné chvíle znovu připomínat při prohlížení fotek a videí. Nuže, neváhejte a navštivte naši galerii

 V úterý 21. 6. deváté ročníky vyrazily na dlouhoočekávaný vodácký kurz. Po krátké instruktáži jsme ve Vyšším Brodě nasedli do raftů a vyrazili sjiždět Vltavu. Horké počasí nám přálo a děti se během cesty neváhaly osvěžit v řece.

Přestože se z Vltavy v posledních letech stalo frekventované místo, všichni zvládli manipulaci s rafty na jedničku a bez problémů sjeli všechny jezy. Během plavby jsme se mohli pokochat nejen krásnou letní přírodou, ale také nádherným výhledem na hrad Rožmberk. V pozdních odpoledních hodinách jsme se ubytovali v kempu U Vikinga. Děti se zabydlely na chatkách a objednaly si jídlo z místní vyhlášené kuchybně. Nyní si užívají zaslouženého osobního volna a večer nás čeká táborák. 

Středa

Ahóóój, zdravíme z vodáckého kurzu! Dneska jsme sjížděli Vltavu z kempu U Vikinga pod Český Krumlov a bylo to boží. Jezy už sjíždíme hravě, i když na ně někdy musíme čekat v kolonách. Nicméně, v nejlepší společnosti čas utíká jako voda a my se plavíme na vlně dobré nálady. Načasování máme perfektní, déšť nás zastihl, když jsme byli schovaní na obědě v Českém Krumlově. Tohle město poznáte na raftu úplně z nových úhlů a říkáte si, že byste to chtěli zažít znova … No, uvidíme zítra 😉

Čtvrtek