Dne 20.4. se zúčastnili žáci 8.-9. tříd okresního kola minifotbalu. Žáci v prvním zápase porovnali síly se ZŠ Máj, zde nám bohužel naše síly nestačily a podlehli jsme soupeři 9:0. V druhém zápase nás čekala ZŠ Baarova, zápas se vyvíjel v náš prospěch, kdy jsme vyhrávali 1:0, a tak to také mělo zůstat.

Bohužel po odpískání konce tohoto zápasu, za námi přišel organizátor, který nám oznámil, že kontumačně prohráváme. Důvodem byla stížnost od ZŠ Baarova, že máme v týmu jednu dívku. Byl to pro nás velký šok, jelikož první zápas dívka nikomu nevadila. K poslednímu zápasu jsme museli nastoupit bez účasti dívky proti ZŠ Dukelská. Tento zápas jsme vyhráli 2:0. Děkuji všem bojovníkům a bojovnici našeho fotbalového týmu za účast na tomto turnaji.