Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. I letos se žáci naší školy soutěže zúčastnili a  čtyři z nich postoupili do krajského finále.

Soutěže se zúčastnili tito žáci:

Kategorie A – 3.- 5. ročník

Sára Hubingerová 3.B, Adam Novotný 3.B, Mark Shivairo 4.B, Magdaléna Nováková 4.A, Jiří Trnka 4.B, Alžběta Louženská 4.B, Anna Melenová 5.B, Jaroslav Hanuš 5.B, Eliška Křiváčková 5.B, Erik Pražák 5.B, Adéla Trčková 5.B, Bára Volmanová 5.B, Matěj Jinšík 5.B, Josef Joza 5.B, Kristina Balounová 5.B, Laura Matoušová 4.B.

Nejlepších výsledků dosáhli žáci: Kristina Balounová (postup do krajského semifinále), Adam Novotný (postup do krajského semifinále), Sára Hubingerová, Anna Melenová, Mark Shivairo a Jaroslav Hanuš.

Kategorie B – 6. – 9. ročník

Vanessa Matoušová 8.B, Karolína Kundrátová 8.B, Niké Janochová 8.A, Václav Hošek 8.A, Simona Benešová 8.A, Nikol Gruškovská 8.A, Johana Rausová 8.B, František Brůha 9.A, David Dvořák 9.A, Anna Janská 9.A, Barbora Síglová 9.B, Miroslav Pechek 9.A, Jan Říha 8.B.

Nejlepších výsledků dosáhli žáci:  Václav Hošek (postup do krajského semifinále), Johana Rausová (postup do krajského semifinále), Niké Janochová, David Dvořák, Karolína Kundrátová a Barbora Síglová.