Další zprávy a fotky z cyklistického kurzu jsou zde.

Zdravíme z cyklistického kurzu. Narozdíl od včerejšího dne, kdy nám propršelo, jsme se dnes vydali na náročnější trasu Nová Pec, Jelení Vrchy, Černý Kříž a zpět. Děti byly velmi šikovné, s nadšením výlet zvládly a i přes náročnost ji zakončily míčovými hrami.

Dnešní dopolední výlet jsme absolvovali do Horní Plané, kde jsme navštívili útokem místní cukrárnu a kde si děti mohly nakoupit své oblíbené dobroty. Odpolední výlet na Stožec jsme byli předčasně donuceni ukončit těsně před cílem, protože nás přepadl silný déšť, který nás následně provázel téměř na celé zpáteční cestě. A i přes nepřízeň počasí jsme za celý dnešní den ujeli necelých 60km. Avšak v táboře už na nás čekala odměna v podobě ovocných knedlíků. Závěr dne patřil hrám a scénkám, které si děti samy vymyslely a připravily.