Ve čtvrtek 6. června 2019 se konečně dočkali oslavy Dne dětí i naši nejmenší – žáci a žákyně 1. a 2. tříd. Stejně jako jejich starší spolužáci jsme i my navštívili Sportovní areál v Hluboké nad Vltavou. Nejvíce času jsme strávili ve Špuntáriu – kde jsme dováděli na skákacích hradech, jezdili na formulích, stavěli z obřího lega, schovávali se ve vířivce plné míčků, klouzali se a hráli spoustu míčkových bitev.

Poté jsme se přesunuli na nafukovací bublinu,kde jsme skákali, než nás přemohla únava. Tak jsme se občerstvili – snědli svačiny, doplnili nezbytné tekutiny, vykoupili box s nanuky a byli opět fit a připraveni na další zábavu. Tou byl Lanáček. Šikovně, nešikovně, někdo odvážně někdo bojácně jsme překonávali všechny překážky lanového centra. Kdo měl ještě dost sil, zahrál si fotbálek, ping pong či dobýval dřevěný hrad. Nakonec jsme všichni spočinuli u ohniště a opékali co se dalo ….buřtíky, rohlíky, chléb, jablka….Posilněni a trochu osvěženi krátkým deštíkem jsme se unavení, vydovádění a šťastní vraceli ke škole.

I tentokrát bych ráda poděkovala celému týmu pod vedením pana Tomáše Petříka, který celé dopoledne pro nás připravoval a samozřejmě obrovský dík patří panu Davidovi Šťastnému, který umožnil dětem z naší základní školy prožít tak skvělý Den dětí právě tady!

Už teď se těšíme na příští rok !