V pondělí 6. 5. a ve čtvrtek 9. 5. se naši žáci zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu v Českých Budějovicích. Do závodu jsme vyslali tři družstva, mezi obrovskou konkurencí 16 škol v každé kategorii si vedli velice dobře zejména starší žáci, kteří skončili na šestém místě, ale i mladší žákyně, které obsadily osmé místo.

Za nasazení, sportovní výkony a účast děkují Lenka Dvořáková, Kateřina Kuželová a Dan Němec.

Družstvo mladších žákyň - Bušková Tereza, Fikotová Nicol, Kaukušová Mia, Nováková Linda, Nováková Veronika, Plchová Nikola, Rybáčková Alena, Sedláčková Karolína, Tesárková Marie, Vlasáková Patricie.

Družstvo starších žákyň - Uhlířová Michaela, Dvořáková Karolína, Kantorová Nela, Bernardová Vanessa, Krpatová Michaela, Machová Eliška, Baláková Adéla, Pokorná Bára, Bártová Eliška.

Družstvo starších žáků - Popovič David, Procházka Lukáš, Kalivoda Kajetán, Kos Jan, Brůha František, Matásek Pavel, Ryba Patrik, Svoboda Jan, Smrž Matyáš.