Vybraní žáci 2. a 3. ročníku naší školy se zúčastnili 3. 5. 2019 v Českých Budějovicích tradičního turnaje v kopané žáků prvního stupně základních škol  McDonald‘s cupu.

V základní skupině dosáhl tým těchto výsledků:
ZŠ Hluboká nad Vltavou – ZŠ a MŠ Kubatova 0 : 3
ZŠ Hluboká nad Vltavou – ZŠ Nerudova 0 : 3

ZŠ Hluboká nad Vltavou – ZŠ Matice školské 5 : 0

Se všemi soupeři sehrál náš tým bojovná a vyrovnaná utkání, na postup do semifinále to však nestačilo. Nejlepším střelcem týmu byl Matouš Dvořák se čtyřmi brankami, skvělé zákroky předváděl v brance Tadeáš Vlk a velkou oporou týmu byl kapitán Miroslav Dvořák.

Školu vzorně reprezentovali tito žáci: Jakub Váňa (1.A), Matouš Dvořák, Jakub Váchel, Petr Pečenka (2.A), Štěpán Cajs (2.B), Jakub Kos, Miroslav Dvořák, Martin Vácha (3.A), Tadeáš Vlk, Jiří Trnka (3.B).