Informace pro rodiče:

Odjez ze Zadova v 13:20., předpokládaný příjezd ke škole cca 14:45.

Pondělí 21. 1.

Dneska jsme se ubytovali v hotelu Zadov, rozřadili do třech družstev a rozjezdili se na sjezdovce U Horejšů a na Rukávu.

 

Úterý 22. 1.

Dnešní den jsme lyžovali dopoledne i odpoledne na všech místních kopcích, teploty mrazivé, slunečná obloha, 80cm přírodního sněhu. Po večeři jsme sešli k budově HS, kde se nám dostalo skvělé přednášky o práci záchranářů.

 

Středa 23. 1.

Středeční den jsme si užili dopoledne na sjezdovce a odpoledne vyrazili na krátký běžecký výlet. Pro většinu byla tato zkušenost naprostou novinkou a tak to i vypadalo, pádům se vyhnul málokdo, naštěstí se všichni ve zdraví vrátili do chaty a s tréninkem na stadionu jsme ujeli něco přes 4 km. Na závěr proběhla sprinterská soutěž, kdo se jako první vyškrábe na stupně vítězů, vyhrává.

 

Čtvrtek 24. 1.

Dnes se s Vámi loučíme,
psát na náš web končíme.
Zítra ještě zajezdíme a k Hluboké vyrazíme.
Máme toho plné kecky,
přesto zdravíme Vás všecky.

(Autor: Lenka Dvořáková)

 

Pátek 25. 1.

Přinášíme dobré zprávy,

vracíme se všichni zdrávi.