V úterý 27.11. jsem se s děvčaty osmých a devátých tříd zúčastnily florbalového turnaje na Meťáku v Českých Budějovicích. Po první výhře 2:0 nad silným florbalovým týmem ZŠ Pohůrecká, jsme měly veliká očekávání a těšily se na druhý zápas skupiny proti ZŠ Dukelská.

Po první polovině zápasu jsme sice vedly 1:0, tento stav jsme ale neudržely, soupeřky vyrovnaly na 1:1 a v posledních vteřinách dokonce vstřelily druhou branku. Ze skupiny jsme z druhého místa nepostoupily a tím pro nás turnaj skončil. Oba zápasy byly plné emocí, týmového ducha a chuti po vítězství. Teď už zbývá jen držet palce chlapcům, kteří vyrážejí do boje tuto středu, 5.12.

Turnaje se účastnily: Balounová M., Bártová E., Pokorná B., Bernardová V., Čertíková A., Dvořáková K., Kantorová N., Machová E. Uhlířová M., Šedivá V. a skvěle chytající brankařka Anežka Nejezchlebová