Žáci sedmých ročníků se v rámci projektu JHK zaměřeného na volbu povolání zúčastnili  workshopu, tentokrát ve firmě TSE spol. s. r. o. v Českých Budějovicích. Firma působí na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky, elektrotechniky a zdravotní techniky.

Žáci se po skupinách seznámili s jednotlivými výrobními oblastmi, např.s procesem výroby inkubátoru a jeho fungováním, prakticky si vyzkoušeli napojení vlastních životních funkcí na tento přístroj, dále si vyzkoušeli ruční pájení elektrosoučástek, přičemž si vyrobili funkční svítilnu na mobil atd. Na závěr nechybělo příjemné občerstvení. se dětem velmi líbil a příští rok se s budoucími osmáky těšíme na další zážitky ve firmách jihočeského kraje.