Každý rok v květnu sestavujeme družstva pro školní atletické závody Pohár rozhlasu. Letos byla soupiska omezena na 10 závodníků (vždy bylo 12). Nebylo pro nás jednoduché ji sestavit. Máme šikovné žáky a dalo nám opravdu zabrat, vybrat deset nejlepších.

Navíc každý závodník se smí zúčastnit dvou disciplín a štafety. Kategorie jsou také omezeny rokem narození. Konkurence je vždy veliká a musí se bojovat o každý centimetr či sekundu. I když jsme se neumístili na předních příčkách, s výkony našich žáků jsme byly spokojené. V individuálním bodovém hodnocení se navíc David Popovič z 8.B umístil s 1824 body na prvním místě. Soutěžil ve vrhu koulí, běhu na 60m a štafetě. Gratulujeme.

Umístění: mladší žákyně 7. místo/14 škol, starší žákyně 12. místo /15 škol, starší žáci 10. místo/17 škol

Školu reprezentovali:

Mladší žákyně: Gruškovská, Fikotová, Rybáčková (6. A), Borůvková, Vlasáková (6. B), Jílková, Prčková, Hubocká (7. A), Pokorná, Bártová (7. B)

Starší žákyně: Bernardová, Kantorová, Machová, Uhlířová (8. A), Hamplová, Krejčíčková, Rysová (9. A), Váchová Aneta, Irrová, Vargová (9. B) Starší žáci: Šustr (8. A), Popovič, Procházka, Suchý, Trujillo (8. B), Hubený, Kalivoda, Novosad (9. B)

-