Do sportovní haly Meteor v Českých Budějovicích se v úterý 21. 11. 2017 vydaly žákyně 6. a 7. třid reprezentovat naši školu ve florbale. I když jsme se při hodinách tělesné výchovy snažily trénovat co nejvíce, na soupeře to nestačilo. Třetí místo ve skupině bylo nepostupové, takže jsme na Hlubokou přijely bez diplomu i medaile. Přesto byla v týmu dobrá nálada a holky měly zážitky jak sportovní, tak z jízdy trolejbusem.
Moc jim děkuji za bezvadné chování, skvělý výkon a týmovou spolupráci.

Lenka Dvořáková

O týden později vyrazily do boje dívky 8. + 9. tříd, tentokrát se florbalový turnaj konal v hale v Týně nad Vltavou. Děvčata se na turnaj dlouho připravovala, trénovala, promýšlela taktiku. V den turnaje daly do hry vše, kromě sportovního výkonu byl vidět i týmový duch a radost ze hry, což kladně hodnotil i pořadatel. Nakonec jsme odjížděly s krásným třetím místem, diplomem a medailemi na krku. Panu řediteli jsme dovezly pohár do již početné sbírky, on na oplátku odměnil dívky sladkostí jako poděkování za skvělou reprezentaci školy.

Kateřina Kuželová